منوی سایت
زنجان دارنده رتبه دوم کشوری برای تصفیه‌خانه آب
1396/12/19

زنجان دارنده رتبه دوم کشوری برای تصفیه‌خانه آب

تصفیه‌خانه آب گیلان

.

«علیرضا جزءقاسمی» در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، با یادآوری این‌که بحث کیفیت آب‌شرب همواره یکی از اولویت‌ها و خطوط قرمز این شرکت به‌شمار می‌رود، افزود: خوشبختانه با تلاش‌های صورت گرفته در این زمینه، تصفیه‌خانه آب زنجان توانست در سطح کشور رتبه دوم را به خود اختصاص دهد. هم‌چنین امسال یکی از کارکنان آزمایشگاه آب زنجان به‌عنوان پژوهشگر برتر در میان دستگاه‌های اجرایی استان انتخاب شد.

وی در ادامه از راه‌اندازی سه آزمایشگاه آب در شهرستان‌های خدابنده، ابهر و خرم‌دره خبر داد و تصریح کرد: در حوزه کنترل مدیریت کیفیت آب، آزمایشگاه میکروبی در قیدار و آزمایشگاه مرکزی آب در شهرستان‌های ابهر و خرم‌دره راه‌اندازی می‌شود.

این مسئول هم‌چنین با اشاره به این‌که طی دو سال اخیر کارهای بزرگی در زمینه تأمین و کنترل کیفیت آب در استان زنجان انجام شده است، اظهار کرد: امسال در حوزه مدیریت کنترل کیفیت آب در استان زنجان برون‌سپاری نمونه‌برداری‌ها در حوزه منابع تأمین، شبکه توزیع و مخازن ذخیره آب جزو اقدامات بدیعی است که باعث صرفه‌جویی در وقت و هزینه خواهد شد.

وی، تجهیز و بهره‌برداری از آزمایشگاه مرکزی آب زنجان، راه‌اندازی آزمایشگاه بیولوژی و اخذ عناوین مختلف توسط حوزه مدیریت کنترل کیفیت آب استان زنجان را از جمله عملکردهای مثبت شرکت آب و فاضلاب استان زنجان در این زمینه توصیف کرد.

جزءقاسمی در ادامه با یادآوری این‌که امسال با تلاش کارکنان حوزه مدیریت کنترل کیفیت آب‌ شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گواهی‌نامه سیستم مدیریت آزمایشگاهی ISO 17025  کسب شد، خاطرنشان کرد: علاوه‌بر این، اخذ گواهی‌نامه معتمد آزمایشگاه محیط‌زیست نیز از دیگر عناوین کسب شده در حوزه مدیریت کنترل کیفیت آب استان به‌شمار می‌رود.

ارسال نظر و پیام
مشخصات نام و نام خانوادگی ایمیل یا شماره تماس
متن پیام
کد امنیتی
کلیه حقوق این سایت برای نشریه مهندسی اب محفوظ است - استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است
www.mohandesiab.com - Powerd By samin.co