منوی سایت
مشارکت سازمان‌های مرتبط برای انجام پروژه‌های تحقیقاتی صنعت آب
1390/09/01

رییس موسسه تحقیقات آب گفت: به منظور جلوگیری از بروز حوادث غیرمترقبه در صنعت آب و مدیریت بحران در زمان بروز این حوادث، نیاز است تا سازمان‌های مرتبط با این بحث در انجام پروژه‌های تحقیقاتی  صنعت آب مشارکت داشته باشند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از سایت خبری وزارت نیرو، دکتر "محمد ریاحی" در نشست مشترک مدیران و کارشناسان موسسه تحقیقات آب و شرکت توسعه منابع آب و نیرو، افزود:‌ طی سال‌های گذشته اقدام های موثری در زمینه تحقیق و پژوهش در صنعت آب توسط این موسسه و سایر مراکز تحقیقاتی انجام شده که این امر تاثیر زیادی در توسعه و پیشرفت صنعت آب کشور داشته است. وی با اشاره به پروژه‌های مشترک انجام شده توسط موسسه تحقیقات آب و شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران، اظهار داشت: تاکنون بیش از 38 پروژه مشترک تحقیقاتی و پژوهشی توسط موسسه و شرکت آب و نیرو انجام شده است.در این نشست، مدیرعامل شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران نیز با اشاره به نتایج حاصل از اجرای پروژه‌های تحقیقاتی صنعت آب کشور، گفت: نتایج این پروژه‌ها و طرح‌های تحقیقاتی باید در همایش‌های متعددی برای مسئولان و کارشناسان این حوزه مطرح شود تا در صورت بروز بحران بتوان بهترین مدیریت را در کشور پیاده کرد. مهندس "سیدمحمدرضا رضازاده" تصریح کرد:‌ اگر این کار صورت نگیرد مانند این است که هیچ‌کاری انجام نداده‌ایم. وی با اشاره به ارتباط سازمان‌های مرتبط با حوادث غیرمترقبه با موسسه ها و مراکز تحقیقاتی و پژوهشی صنعت آب، افزود: نیاز است این سازمان‌ها در اجرای پروژه‌های تحقیقاتی صنعت آب مشارکت داشته باشند تا امکان استفاده از نتایج این پروژه ها در زمان بروز حوادث غیر مترقبه فراهم شود. 
براساس این گزارش، در این نشست مقرر شد به زودی تفاهم‌نامه‌ای میان موسسه تحقیقات آب و شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران به منظور توسعه زمینه‌های همکاری منعقد شود.

سایت خبری وزارت نیرو

ارسال نظر و پیام
Adelina1391/01/02
Stellar work there eevyrone. Ill keep on reading.
مشخصات نام و نام خانوادگی ایمیل یا شماره تماس
متن پیام
کد امنیتی
کلیه حقوق این سایت برای نشریه مهندسی اب محفوظ است - استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است
www.mohandesiab.com - Powerd By samin.co