منوی سایت
تامین آب مهمترین دغدغه جامعه بشری است
1390/09/01
ه گزارش نشریه مهندسی آب به نقل از خبرگزاری موج، محمدرضا عطارزاده معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا، در سومین دوره اجلاس شورای حکام مرکز بین المللی قنات و سازه های تاریخی با اعلام این مطلب گفت: اهمیت آب برای جوامع بشری بسیار زیاد است بنابراین آب را حتی نمی توان با سرمایه های نفتی کشورها نیز مقایسه کرد.
وی با اشاره به اقلیم گرو خشک ایران افزود: ایرانیان از گذشته تال کنون همواره سعی داشته اند تا بهترین شیوه ها را برای تامین آب، آبیاری و استفاده از منابع زیر زمینی آب اتخاذ کنند.
عطارزاده با بیان این مطلب که امروزه باید با بهره گیری از علوم گذشته ثمرات جامع تری در بخش آب داشته باشیم، ادامه داد: در حال حاضر ایرانیان با استفاده از دانش، توان و مهارت های مهندسان داخلی توانسته اند بهره وری در بخش آب را افزایش دهند.
معاون وزیر نیرو با بیان این مطلب که در دنیای کنونی برخی از کشورها با تکیه بر بهانه های غیر واقعی به سایر کشورهای دنیا حمله می کنند، تصریح کرد: این کشورهای قصد دارند تا با استفاده از شیوه های خشن اهداف خود را بر بشریت تحمیل کنند و این در حالی است که ایران به دنبال گسترش صلح و دوستی است.
عطار زاده در خصوص گسترش روابط میان کشورهای عضو شورای حکام مرکز بین المللی قنات خاطرنشان کرد: گسترش همکاری، انتقال تجربیات و توسعه روابط میان کشورهای عضو شورای حکام مرکز بین المللی قنات موجب می شود تا برای تامین آب مورد نیاز هر یک از این کشورها از بهترین شیوه ها استفاده شود.
ارسال نظر و پیام
Arit1391/01/01
Finndig this post. Its just a big piece of luck for me.
مشخصات نام و نام خانوادگی ایمیل یا شماره تماس
متن پیام
کد امنیتی
کلیه حقوق این سایت برای نشریه مهندسی اب محفوظ است - استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است
www.mohandesiab.com - Powerd By samin.co